Zdjęcia - czyli ciekawe momenty z realizacji przeprowadzki!

W tym dziale można znaleźć ciekawe fotografie przedstawiające realizację przeprowadzek. Widać na nich nie tylko w jaki sposób realizują przeprowadzkę różne osoby lecz również z jakich narzędzi korzystają. Ponadto każde ze zdjęć została opisane przez moderatora naszego serwisu dzięki czemu przeglądając je wiesz dokładnie na co zwrócić uwagę.

Zabezpieczenie mebli przed przeprowadzką.

Zamieszczone zdjęcie przedstawia najbezpieczniejsze zabezpieczenie mebla na czas przeprowadzki, czyli obłożenie go matą ochronną a następnie owinięcie folią stretch. Mata ochronna zabezpiecza mebel przed uszkodzeniami zaś folia utrzymuje matę na meblu. Jeśli jesteśmy w posiadaniu małej ilości mat ochronnych wówczas do zabezpieczenia mebla wykorzystujemy jedną sztukę umiejscawiając ja od frontowej strony. Jeśli posiadamy duża ilość mat wówczas dobrze jest wykorzystywać po dwie do każdego z mebla obkładając go z każdej strony.

Pakowanie delikatnych przedmiotów.

Na zdjęciu widać w jaki sposób pakuje delikatne przedmioty pracownik jednej z firm przeprowadzkowych. Korzysta on z rydz papieru którymi owija każdy ze szklanych przedmiotów. Należy również zwrócić uwagę na fakt, pakowania szklany rzeczy do solidnego nowego kartonu. Jest to niewątpliwie dobre rozwiązanie, dlatego przed przeprowadzką warto zaopatrzyć się w przynajmniej 10 sztuk solidnych pudełek kartonowych do których spakujemy najdelikatniejsze przedmioty.


Pomoc w trakcie przeprowadzki.

Jeśli z firmą przeprowadzkową rozliczamy się w formie stawek godzinowych dobrym rozwiązaniem jest zaangażowanie rodziny i znajomych w proces przeprowadzkowy, ponieważ krótszy czas przeprowadzki jest równoznaczny z jej niższymi kosztami.

Na zamieszczonym zdjęciu przedstawiony został starszy mężczyzna, który z łatwością radzi sobie z przewiezieniem mniejszej plastikowej szafki. Jest to doskonały przykład, że można ekipie przeprowadzkowej pomagać z uśmiechem na twarzy, a uśmiech z pewnością będzie jeszcze większy gdy okaże się jak duże oszczędności cenowe byliśmy w stanie dzięki temu uzyskać.

Wykorzystanie samochodu typu pick-up do realizacji przeprowadzki.

Na załączonym zdjęciu widać w jaki sposób sprytny właściciel pickupa postanowił wykorzystać swój pojazd do przeprowadzki przewożąc trampolinę. Jest to niestety bardzo niebezpieczna metoda ponieważ samochody typu pick-up nie są wyposażone w burty, dlatego też umocowanie na ich przestrzeniach ładunkowych większych przedmiotów jest strasznie skomplikowane bądź niemożliwe.


Rampa mobilna.

Zdjęcie przedstawia rampę mobilną, czyli urządzenie wykorzystywane w przeprowadzkach umożliwiające wjazd wózkiem na burtę samochodu dostawczego. Rampy mobilne w Amerykańskiej branży przeprowadzkowej wykorzystywane są od lat, lecz na rynku Europejskim pojawiły się zaledwie kilka lat temu.

Wypożyczenie samochodu dostawczego i lawety do realizacji przeprowadzki.

Na zdjęciu widać szczęśliwą klientkę jednej z największych wypożyczalni samochodów w USA . Wypożyczyła Ona nie tylko samochód z zabudową kontenerową lecz również lawetę na samochód osobowy, dzięki czemu będzie mogła uzyskać spore oszczędności cenowe związane z kosztami paliwa.


Układanie rzeczy na samochodzie dostawczym podczas przeprowadzki.

Załączone zdjęcie przedstawia nieco zaniepokojoną kobietę która nie zdając sobie sprawy z faktu, iż układanie rzeczy na samochodzie dostawczym nie jest prostym zadaniem, starała się zrealizować to we własnym zakresie.

Nawligacja GPS.

Bez wątpienia nawigacja GPS należy do grupy urządzeń które warto mieć przy sobie w trakcie realizowania przeprowadzki. Z pewnością z tą tezą zgodni się osoba widoczna na zdjęciu, która zgubiła się podczas realizowania przeprowadzki i wykorzystuje nawigację satelitarną jako ostatnią deskę ratunku.


Magazynowanie mebli w trakcie przeprowadzki.

Zdjęcie przedstawia przykładowy magazyn jednej z firm przeprowadzkowych. Jest to duża hala podzielona na kilkadziesiąt mniejszych pomieszczeń. Koszty magazynowania są uzależnione nie tylko od tego jak duże pomieszczenie wynajmujemy lecz również na jaki okres.

Plastikowe pojemniki – czyli ekologiczna przeprowadzka.

Przedstawione na zdjęciu plastikowe pojemniki z pewnością umożliwiają nam zrealizowanie ekologicznej przeprowadzki. Niestety jednak mają one również swoje wady, mianowicie wypożyczane są na okres około tygodnia, dlatego wymuszają na osobie zmieniającej miejsce zamieszkania konieczność bardzo szybkiego rozpakowania się.


 
                                                                                                                                                                                                                                                                                          poprzednia strona   1   2