Polecana firma

FORTIS PRZEPROWADZKI ŁÓDŹ I OKOLICE

Jeśli w najbliższym czasie planujesz realizację zmiany miejsca zamieszkania i chciałbyś zlecić ją profesjonalnemuprzedsiębiorstwu z pewnością powinieneś wybrać firmę Fortis przeprowadzki Łódź.

Jako twórcy portalu planujacprzeprowadzke.pl zdajemy sobie doskonale sprawę z faktu jak trudne i mozolne morze być poszukiwanie odpowiedniej firmy przeprowadzkowej. Dlatego postanowiliśmy Państwa wyręczyć, przeglądając ofertę kilkudziesięciu przeprowadzkowych przedsiębiorstw i wybierając tę która naszym zdaniem jest najbardziej interesująca.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ FIRMA FORTIS PRZEPROWADZKI

Firma Fortis przeprowadzki już na pierwszy rzut oka wyróżnia się od swoich konkurentów oferujących przeprowadzki w Łodzi między innymi najwyższą jakość świadczonych usług w połączeniu z przystępną ceną (usługi przedsiębiorstwa nie są najtańsze, lecz jak wiadomo „nie ma nic za darmo”, ). Ponadto w firmie zatrudnieni są nie tylko pracownicy na stanowiskach członków ekip przeprowadzkowych lecz również pracownicy odpowiedzialni za wdrażanie najwyższych standardów obsługi klientów, są to przedstawiciele handlowi oraz konsultanci przeprowadzkowi. To właśnie dzięki nim klient zlecając swoją przeprowadzkę firmie Fortis może czuć się jak ktoś zupełnie wyjątkowy.

OFERTA FIRMY FORTIS PRZEPROWADZKI OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI:

  • realizację kompleksowych przeprowadzek lokalnych – czyli przeprowadzek na terenie jednego miasta,
  • realizację przeprowadzek międzymiastowych – czyli przeprowadzek w obrębie Polski,
  • realizację przeprowadzek międzynarodowych – czyli przeprowadzek w obrębie całej Europy. Ponadto realizując przeprowadzkę międzynarodową do kraju nie będącego członkiem Unii Europejskiej firma Fortis przeprowadzki oferuje możliwość załatwienia formalności celnych. Pełna oferta dotycząca przeprowadzek międzynarodowych dostępna jest,
  • transport pianin – czyli przewożenie pianin i innych ciężkich instrumentów muzycznych na terenie całej Polski.

WYCENA PRZEPROWADZKI

Firma Fortis przeprowadzki jest uznawana przez swoich klientów za niezwykle elastycznegokontrahenta ponieważ oferuje dwie możliwości wyceny przeprowadzki. Pierwsza z nich to wycena przeprowadzki w formie stawki godzinowej (stawki godzinowe rozpoczynają się już od 90zł za godzinę pracy dwu osobowej ekipy przeprowadzkowej, są jednak naliczane minimum za dwie pierwsze rozpoczęte godziny). Druga opcja to zaproszenie przedstawiciela handlowego na bezpłatne oględziny przeprowadzki, podczas których dokonuje on spisu wszystkich przedmiotów i przedstawia kalkulację kosztów przeprowadzki.

DANE FIRMY FORTIS PRZEPROWADZKI ŁÓDŹ

Adres: Łódź 90-001 ulica Księdza Stanisława Staszica 4

Telefon 514-555-800

Adres strony intenetowej www.fortis-przeprowadzki.pl

JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z FIRMĄ FORTIS PRZEPROWADZKI?

Jeśli chciałbyś skontaktować się z firmą Fortis przeprowadzki Łódź możesz to zrobić na jedne z trzech sposobów:

  • wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej firmy,
  • dzwoniąc pod numer 514 555 800
  • wysyłając mail na adres kontakt@fortis-przeprowadzki.pl

Bez względu na to którą z form kontaktu z firmą wybierzesz możesz być pewien, że zostaniesz obsłużony przez fachowców dal których praca w przeprowadzkach jest pasją a nie przykrym obowiązkiem.