Zbiór ciekawych filmów ilustrujących realizację przeprowadzki!

Ciekawa reklama firmy przeprowadzkowej.

W poniższym klipie wideo przedstawiona została ciekawa reklama jednej z firm oferujących kompleksowe usługi przeprowadzkowe.

Spot przedstawia panią w średnim wieku, która przy użyciu białej rękawiczki sprawdza czy wszystkie jej przedmioty zostały idealnie poukładane i ustawione w nowym miejscu zamieszkania.

Przykładowa realizacja przeprowadzki.

Zamieszczony materiał filmowy zawiera nagranie z realizacji kompleksowej przeprowadzki mieszkania w Nowym Yorku. Kompleksowość usługi polega nie tylko na zniesieniu, przewiezieniu i wniesieniu rzeczy, lecz również na ich zabezpieczeniu, spakowaniu i rozpakowaniu.

Wypowiedź zadowolonego klienta, dobrą reklamą dla firmy przeprowadzkowej.

Załączony klip wideo przedstawia zadowolonego klienta jednej z Nowojorskich firm przeprowadzkowych. Opowiada On o swojej przeprowadzce mówiąc, że została zrealizowana w perfekcyjny sposób.

Jest to bez wątpienia dobra i tania metoda reklamy, tylko podczas jej wdrażania musimy pamiętać o tym, by zapraszać do nie tylko i wyłącznie zadowolonych kontrahentów a nie podstawione osoby.

Wypadek podczas realizacji zlecenia.

Pracownicy Nowojorskiego przedsiębiorstwa przeprowadzkowego z pewnością zapamiętają chwilę uwiecznione w materiale filmowym na długie lata. Podczas realizacji nietypowego zlecenia polegającego na przetransportowaniu ogromnej rolki, coś poszło nie tak i rolka stoczyła się po schodach i wybiła drzwi frontowe budynku.

Co było przyczyną katastrofy?

Najprawdopodobniej przyczyną katastrofy była zbyt mała liczba osób realizujących zlecenie oraz brak asekuracji.

W jaki sposób zabezpieczyć nieporęczny mebel?

Załączony materiał filmowy przedstawia pracownika firmy przeprowadzkowej, który zabezpiecza nieporęczny mebel. Do tego celu wykorzystuje: dwie maty ochronne, folię stretch oraz taśmy mocujące. Już na pierwszy rzut oka widać, że ma on niemałe doświadczenie a cała operacja zajmuje mu dosłownie kilka minut.

Wykorzystanie rolek transportowych w trackie przeprowadzki.

Na załączonym klipie przedstawione zostały rolki transportowe. Znajdują one zastosowanie nie tylko w transporcie maszyn lecz również w transporcie ciężkich urządzeń w trakcie realizacji przeprowadzki. Mimo, iż wygląd rolek jest całkiem niepozorny (na pierwszy rzut oka przypominają zabawkę) ich możliwości są naprawdę ogromne (każda z nich wytrzymuje nacisk kilkuset kilogramów).

Rekrutacja do firmy przeprowadzkowej.

Załączony materiał filmowy przedstawia rekrutację do firmy przeprowadzkowej z przymrużeniem oka. Należy jednak pamiętać iż praca w przeprowadzkowym biznesie wymaga nie tylko ponad przeciętnej sprawności fizycznej lecz również odporności na stres oraz umiejętności pracy zespołowej, dlatego z pewnością nie jest to robota dla każdego.

Jak spakować sprzęt komputerowy?

Bez wątpienia najbezpieczniejszą metodą spakowania sprzętu komputerowego jest zapakowanie go w oryginalne pudełka kartonowe (są one zaprojektowane przez inżynierów i zdecydowanie ułatwiają operacje manipulacyjne). Jeśli jednak wrzuciliśmy oryginalne pudełka, a zależy nam na tym by nasz sprzęt dojechał w nowe miejsce zamieszkania w całości, warto zapoznać się z załączonym materiałem filmowym.

Z jakich materiałów należy korzystać podczas pakowania?

Jeśli szukając oszczędności podczas realizacji przeprowadzki wybrałeś opcję pakowania się we własnym zakresie, z pewnością powinieneś zapoznać się z załączonym materiałem filmowym. Przedstawia on listę materiałów które powinieneś wykorzystać by bezpiecznie spakowania wszystkie swoje przedmioty, są to: kartony, taśma klejąca, papier pakowy, wypełniacze oraz folia bąbelkowa.

Winda do przeprowadzek.

Bez wątpienia w dzisiejszych czasach głównym źródłem konkurencyjności przedsiębiorstw jest ich innowacyjności. Czyli zdolność do wdrażania nowoczesnych rozwiązań. W branży przeprowadzkowej jednym z takich rozwiązań jest wykorzystywanie windy zewnętrznej. Sposób jej funkcjonowania został przedstawiony w załączonym materiale filmowym.

 
                                                                                                                                                                                                                                                                                          1   2   następna strona