TRANSPORT SEJFÓW

Spośród wielu rzeczy związanych z przeprowadzką firmy, bardzo trudną jest przewóz sejfów, kas pancernych i innych tego rodzaju produktów. Samodzielny transport takich elementów jest możliwy tylko w przypadku niewielkich sejfów przenośnych. Wszelkie inne transporty warto zlecać wyspecjalizowanej firmie.

TRANSPORT SEJFÓW TO OGROMNE WYZYWANIE

Transport sejfów z pozoru jest banalną sprawą. Niestety ! Pomijając fakt iż sejf jest po prostu ciężki, transport sejfów zawsze jest połączony z koniecznością ich demontażu i montażu. Jak wiadomo, nie jest to takie proste.

DEMONTAŻ SEJFU

Demontaż sejfu nie oznacza jego wyjęcia ze ściany czy też jego odkręcenia, ponieważ gdyby było właśnie tak, zamontowanie nie miało by to sensu. Sejfy zamontowane są tak, byuniemożliwić ich ewentualną kradzież w całości i w chwili przeprowadzki staje się to naszym problemem. Warto więc powiedzieć sobie wprost – samodzielny transport sejfów być może wchodziłby w grę, ale z uwagi na konieczność ich demontażu i montażu, raczej konieczne jest wynajęcie specjalistycznej firmy Warto wiedzieć – nie może to być pierwsza lepsza firma, ponieważ sposób montażu różnych sejfów jest różny i firmy specjalizują się w określonych modelach czy sejfach.

CO OFERUJE PROFESJONALNA FIRMA TRANSPORTUJĄCA SEJFY?

Firma zajmująca się montażem, demontażem i przewozem sejfów i szaf pancernych, zajmie się wszystkim od początku do końca – bezpiecznie i prawidłowo wyjmie sejf ze ściany, sejf zostanie w odpowiedni sposób przewieziony, a następnie zamontowany w odpowiedni sposób w nowym miejscu. Jest to ważne, nie tylko z uwagi na to, by nie dokonać w przy tej pracy zniszczeń. Prawidłowy demontaż i montaż sejfu jest istotny, z uwagi na to, by spełniał w dalszym ciągu swoją rolę. Dobrze zamontowany sejf pozostanie sejfem a nie skrzynką, którą można wynieść razem z zawartością.

ILE MOŻE KOSZTOWAĆ TRANSPORT SEJFU?

Koszt tej usługi nie jest wysoki a w zasadzie konieczny – innej bezpiecznej opcji przewiezienia sejfu nie ma. Oczywiście w przypadku gdy firma przeprowadzkowa zajmująca się danymi sejfami, położona jest z dala od siedziby firmy, trzeba liczyć się także z kosztami dojazdu. Planując przeprowadzkę firmy, w której znajduje się sejf, trzeba zarezerwować pieniądze na wykonanie tej usługi.